ELXS181VSN102MP45S
Partnumber:
ELXS181VSN102MP45S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 180V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 2400mA 5000h 105°C Automotive Bulk