ELXS181VSN102MR30S
Partnumber:
ELXS181VSN102MR30S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 180V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 2520mA 5000h 105°C Automotive