ELXS201VSN391MP25S
Partnumber:
ELXS201VSN391MP25S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 200V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 1340mA 5000h 105°C Automotive