ELXS251VSN182MA50S
Partnumber:
ELXS251VSN182MA50S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1800uF 250V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 3980mA 5000h 105°C Automotive Bulk