ELXS451VSN221MP50S
Partnumber:
ELXS451VSN221MP50S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 450V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 1200mA 5000h 105°C Automotive Bulk