ELXS451VSN391MR45S
Partnumber:
ELXS451VSN391MR45S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 450V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 1700mA 5000h 105°C Automotive