ELXS501VSN471MA60S
Partnumber:
ELXS501VSN471MA60S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 500V 20% (35 X 60mm) Snap-In 10mm 2030mA 5000h 105°C Automotive