ELXV250ELL121MF15D
Partnumber:
ELXV250ELL121MF15D
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 120uF 25V 20% (6.3 X 15mm) Radial 2.5mm 330mA 2000h 105°C Automotive Bulk