ELXV500ELL180MEB5D
Partnumber:
ELXV500ELL180MEB5D
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 18uF 50V 20% (5 X 11.5mm) Radial 2mm 165mA 2000h 105°C Automotive Bulk