ELXV800ETD470MH15D
Partnumber:
ELXV800ETD470MH15D
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 80V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 360mA 3000h 105°C Automotive Ammo