ELXY350ELL102ML20S
Partnumber:
ELXY350ELL102ML20S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1630mA 8000h 105°C Automotive Bulk