ELXY350ETD102MK30S
Partnumber:
ELXY350ETD102MK30S
Manufacturer:
United Chemi-Con Inc
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum, 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF