ELXZ100ELL101MEB5D
Partnumber:
ELXZ100ELL101MEB5D
Manufacturer:
United Chemi-Con Inc
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF