ELXZ160ELL331MH12D
Partnumber:
ELXZ160ELL331MH12D
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20% (8 X 12mm) Radial 3.5mm 555mA 3000h 105°C Automotive Bulk