ELXZ160ETC470MEB5D
Partnumber:
ELXZ160ETC470MEB5D
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
Out of stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 16V 20%( 5 X 11.5mm) Radial 5mm 175mA 2000h 105°C Automotive Ammo