ELXZ500ELL102ML25S
Partnumber:
ELXZ500ELL102ML25S
Manufacturer:
NCC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2240mA 8000h 105°C Automotive Bulk