ELXZ500ELL121MH15D
Partnumber:
ELXZ500ELL121MH15D
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 120uF 50V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 635mA 3000h 105°C Automotive Bulk