ELXZ630ELL821MM25S
Partnumber:
ELXZ630ELL821MM25S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 820uF 63V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 2590mA 8000h 105°C Automotive Bulk