EM4100A5CB2RC
Partnumber:
EM4100A5CB2RC
Manufacturer:
Swatch Group/UEM
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1109 in stock
SKU:
EM4100A5CB2RC
Package
NFC/RFID Tag and Transponder IC 100kHz to 150kHz 64bit 2-Pin Bulk