EMC2-33RKI
Partnumber:
EMC2-33RKI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 33 Ohm 10% 2W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo