EMH-54/3-Q48N-C
Partnumber:
EMH-54/3-Q48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 54V 3A 162W 9-Pin Half-Brick Tray