EMK063BJ103KP-F
Partnumber:
EMK063BJ103KP-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 16V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R