EMK105C6105KV-F
Partnumber:
EMK105C6105KV-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X6S 10% Pad SMD 0402 105°C T/R