EMK107BC6106MA-T
Partnumber:
EMK107BC6106MA-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 16V X6S 10% Pad SMD 0603 105°C