EMK212ABJ106MG-T
Partnumber:
EMK212ABJ106MG-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R