EMK43H2H-50.000M
Partnumber:
EMK43H2H-50.000M
Manufacturer:
ECLIPTEK CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1060 in stock
SKU:
EMK43H2H-50.000M
Package
OSCILLATOR MEMS 50MHZ ????}50PPM (STABILITY) 15PF LVCMOS 55% 3.3V 4-PIN SMD BULK