EMSA120250-P6RP-SZ
Partnumber:
EMSA120250-P6RP-SZ
Manufacturer:
CUI INC
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W