EMVA500ADA100ME55G
Partnumber:
EMVA500ADA100ME55G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 5.2mm) SMD 30mA 2000h 85°C T/R