EMVA500ARA331MKE0S
Partnumber:
EMVA500ARA331MKE0S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 600mA 2000h 85°C T/R