EMVA6R3ADA471MHA0G
Partnumber:
EMVA6R3ADA471MHA0G
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 6.3V 20% (8 X 10mm) SMD 280mA 2000h 85°C T/R