EMVE250ADA471MJA0G
Partnumber:
EMVE250ADA471MJA0G
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10mm) SMD 490mA 2000h 105°C Automotive T/R