EMVE500ADA4R7ME55G
Partnumber:
EMVE500ADA4R7ME55G
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (5 X 5.2mm) SMD 20mA 1000h 105°C Automotive T/R