EMVH101GDA221MMN0S
Partnumber:
EMVH101GDA221MMN0S
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 100V 20% (18 X 21.5mm) SMD 0.16 Ohm 950mA 5000h 125°C Automotive T/R