EMVH201GDA220MLH0S
Partnumber:
EMVH201GDA220MLH0S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 200V 20% (16 X 16.5mm) SMD 180mA 2000h 125°C Automotive T/R