EMVH500ADA470MJA0G
Partnumber:
EMVH500ADA470MJA0G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (10 X 10mm) SMD 0.5 Ohm 247mA 2000h 125°C Automotive T/R