EMVY101ARA101MKE0S
Partnumber:
EMVY101ARA101MKE0S
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 100V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 450mA 5000h 105°C Automotive T/R