EMVY350ADA101MHA0G
Partnumber:
EMVY350ADA101MHA0G
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 450mA 2000h 105°C Automotive T/R