EMVY500GDA221MJA0G
Partnumber:
EMVY500GDA221MJA0G
Manufacturer:
United Chemi Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (10 X 10mm) SMD 500mA 2000h 105°C Automotive T/R