EMVY500GDA331MLH0S
Partnumber:
EMVY500GDA331MLH0S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 900mA 5000h 105°C Automotive T/R