EMVY6R3ADA221MF55G
Partnumber:
EMVY6R3ADA221MF55G
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
Out of stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105°C Automotive T/R