EMVY6R3ADA681MHA0G
Partnumber:
EMVY6R3ADA681MHA0G
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 6.3V 20% (8 X 10mm) SMD 450mA 2000h 105°C Automotive T/R