EMZA100ADA221MF80G
Partnumber:
EMZA100ADA221MF80G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105°C Automotive T/R