EMZA350ADA101MF80G
Partnumber:
EMZA350ADA101MF80G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105°C Automotive T/R