EMZA350ADA221MHA0G
Partnumber:
EMZA350ADA221MHA0G
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20%( 8 X 10mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R