EMZA350ADA331MJA0G
Partnumber:
EMZA350ADA331MJA0G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105°C Automotive T/R