EMZA350ARA4R7MD61G
Partnumber:
EMZA350ARA4R7MD61G
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 35V 20% (4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000h 105°C Automotive T/R