EMZA500ADA101MHA0G
Partnumber:
EMZA500ADA101MHA0G
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20%( 8 X 10mm) SMD 350mA 2000h 105°C Automotive T/R