EMZE350ADA470MF90G
Partnumber:
EMZE350ADA470MF90G
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20%( 6.3 X 8.7mm) SMD 230mA 8000h 105°C T/R