EMZF350ADA470MF90G
Partnumber:
EMZF350ADA470MF90G
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (6.3 X 8.7mm) SMD 230mA 10000h 105°C T/R