EMZL350ARA331MHA0G
Partnumber:
EMZL350ARA331MHA0G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 850mA 5000h 105°C Automotive T/R